niedziela, 6 października 2013

EKSPLORATORZY BEZMIARU WSZECHŚWIATA - "SLAANESH RADZI JAK GRAĆ" cz.9

Slaanesh, Bóg  internetu błogosławi swoich kutaśnych czempionów. Niezaspokojoną ciekawość nagradza wizualnym nasyceniem. Odkrywanie granic internetu nagradza ekstatyczną wizją końca istnienia. Propagowanie swojej 22cm świątyni nagradza regularnym, Turniejowym Zapięciem.
Dziś krótko i treściwie. Większość z Was wie o co chodzi. Przeszliście zabójczy intelektualny i fizyczny trening, pokonując poprzednie osiem kroków na ścieżce prawdziwego Hedonisty-Gladiatora. Zajadaliście kurczaki, czupa-czupsiaki, broniliście swoich ognistych wrót i poddawaliście kostki i mięsne bicze licznym rytuałom. Soczyście klnąc, Zapinaliście i zostawaliście Zapięci, gdyż Mroczni Bogowie nie dbają o to, z której strony leje się krew! Dziewiąty krok to czas na odrobinę rozluźnienia, ale nie za bardzo, żebyście nie oklapli Turniejowo! It's time to Celebrate!

Liczba Członków bloga z22cm sięgnęła eskalacyjnego szczytu! dwudziestu Dwóch śmiałków dodało blog do obserwowanych. Jest to okazja do celebracji i w związku z tym epickim, ponadnaturalnym, kosmicznym stanem istnienia - zapraszam wszystkich na imprezę Bloga z 22cm, która odbywa się w poniższym jotpegu!
Wooow! Jak się kruca bawicie?! Jest ogień! AM FE TA MINA!

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Teraz troszkę nudnych statystyk:

Liczba wyświetleń stron według krajów:
Polska
25091
Stany Zjednoczone
1704
Wielka Brytania
797
Rosja
590
Francja
565
Niemcy
400
Australia
382
Kanada
174
Ukraina
163
Hiszpania
141

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 Źródła ruchu sieciowego:
2752
1474
1229
701
659
626
349
340
288
249

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Najpopularniejsze posty:

5 lip 2012, Komentarze: 13
472
4 paź 2013, Komentarze: 8
454
21 wrz 2012, Komentarze: 9
438
27 wrz 2012, Komentarze: 3
355
11 sie 2012, Komentarze: 3
295
282
268
1 cze 2013, Komentarze: 2
257
235


Podsumowując powyższe statystyki postów: lubicie ogień i hate ponad wszystko inne, co jest chyba Polską cechą narodową. Jako, że jesteśmy społeczeństwem muzykalnym i mocno związanym z tradycją, nie dziwi fakt, że przebój "Jak robi Grav Gun" już teraz znajduje się na drugim miejscu pod względem oglądalności, a niebawem prawdopodobnie wskoczy na pierwsze. Czy przyszłość tego Bloga związana jest z filmikami i muzyką? Być może. Już teraz trwają prace nad pierwszym Podcastem - może się uda.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Na koniec frywolne podziękowania dla tych z Was, którzy w poszukiwaniu licznych podniet i niecodziennych uciech, regularnie odwiedzają bloga. Wiem, że jesteście uzależnieni, rozumiem że nie postępujecie w zgodzie z wolną wolą. Dokucza Wam głód tak silny, iż pomimo niekiedy długich przerw w nadawaniu i tak czytacie w kółko te same posty. Jak widzicie czasem warto poczekać kilka miesięcy, żeby wena nabrzmiała i przypierdoliła ze zdwojoną siłą PLASK! PLASK!
Pozdro600!
Nazroth

2 komentarze:

  1. A to czasem nie plazma robi Plask? :D Gratulacje wspaniałem liczby członków - nawet najwięksi (wszyscy wiemy w czym) czempioni Slaanesha nieczęsto pochwalić się moga /aż/ 22 członkami! Przy dziesięciu przeważnie mają dość.

    Zawsze z chęcią czytam Twe Posty, bo pod uroczą warstwą kutasów i szczypiorku (kto zna żargon więzienny, ten wie) zawsze znajduje się celny komentarz do obecnych trendów w meta polszej szterdziestki - w sumie to czekam, czy będziesz mieć coś do napisania w kwestii Rozpiskowej Sodomii, gdzie GW pozwala na parzenie się we własnym gronie (CSM+Black Legion, Tau+Farsight) w celu tworzenia porno (4 smoki, 4 gundamy)...

    OdpowiedzUsuń
  2. Chej! Mówisz = masz! Przy okazji coś o tym machnę, ale ostrzegam, że jestem akurat zwolennikiem tego zabiegu. Pewnie stronniczym, gram SM - pierwszym Kodeksem, który może to robić sam ze sobą, w dodatku od dawna robię to często sam ze sobą, naprzemiennie robiąc to z innymi osobami i to chyba naturalne... więc nie wiem, czy moja opinia w tym temacie będzie adekwatna do potrzeby rynku:P

    OdpowiedzUsuń